Tudta-e, hogy tegnap a NAV megtartotta az e-áfa M2M 2.0-ról szóló fejlesztői fórumát?

A beszélgetésen a fejlesztők többsége azt jelezte, hogy várhatóan csak év végére lesz kész a 2.0 fejlesztésével, legfőképpen időbeli korlátok miatt. A NAV többek között arra hívta fel a figyelmet, hogy a folyamat legkritikusabb pontja, hogy miként áll elő a tételes, bizonylat-szintű (és minden adatigényt kielégítő) áfa-analitika. 

Véleményünk szerint nem célszerű kivárni az év végét, minél előbb el kell kezdeni legalább a megfelelő áfa-analitika kidolgozását, ebben pedig szakértő csapatunkkal készséggel állunk rendelkezésre.